.

.

מערכת אזעקה נגד גניבה לאופנוע, 12 וולט אוניברסלי אופנוע עמיד למים נגד גניבה מערכת אזעקה ערכת שלט רחוק בכיוון אחד

מערכת אזעקה נגד גניבה לאופנוע, 12 וולט אוניברסלי אופנוע עמיד למים נגד גניבה מערכת אזעקה ערכת שלט רחוק בכיוון אחד

ILS 19.69

כמות
טובה זמינה

רכב למצוא פונקציה : בעזרת הרכב למצוא פונקציה, אתה יכול בקלות ובמהירות למצוא רכב משלך בין כלי רכב רבים במגרש החניה נוח לשימוש : את אופנוע מעורר מערכת מגיע עם 2 שלט רחוק, אין צורך להכניס את מפתח לתפעול, יותר אינטליגנטי לשימוש. עמיד למים חומר : את אנטי גניבה מעורר מערכת הוא עשוי באיכות גבוהה סיליקון חומר עם מצטיין עמיד למים ביצועים, אין פחד של ימים גשומים יותר. אביזר אוניברסלי : מערכת האזעקה בשלט רחוק מתאימה בהרחבה לכל אופנוע 12 וולט, כגון החלפה לסוזוקי ואחרים, יכולה לשמש גם למכוניות. נגד גניבה ביצועים : זה אלקטרוני נגד גניבה מעורר ערכת נועד עם 125 דציבלים סופר חזק צופר, אשר יכול מאוד להרתיע גנבים ולהגן על האופנוע שלך מלהיות נגנב. מפרט : סוג פריט : מערכת אזעקת אופנועחומר : שרירי בטן + סיליקון מתח עבודה : 12 וולט זרם : 3.5 שליטה מרחוק מרחק יעיל : בערך. 150 מטר/164 רמת צליל אזעקה : 125 מטר סוללה : מובנה 2 יחידות כפתור סוללה 2032 210 מיליאמהאיך להשתמש : 1. חימוש : לחץ על חימוש כפתור או את אנטי גניבה כפתור, נורית החיווי יהבהב פעם אחת וזמזם פעם אחת, ובאופן אוטומטי נכנס למצב האזעקה לאחר 3 שניות. פירוק : לחץ על פירוק כפתור, נורית החיווי יהבהב 2 פעמים, את צפצוף צפצופים 2 פעמים, ומערכת האזעקה נכנס פירוק מצב. מרחוק להתחיל על : בתוך 2 שניות, לחץ על לחצן התחל פעמיים על חיבור כדי להתחיל את מנוע. מרחוק להתחיל : במצב ההתחלה, לחץ על להתפרק מנשקו כפתור כדי לעצור את מנוע. למצוא רכב : לחץ על רכב חיפוש כפתור, נורית החיווי יהבהב עבור 15 שניות, והזמזם צפצופים עבור 15 שניות, המאפשר לך למצוא את רכב מיקום ולהפסיק לחיצה כל מפתח. אנטי גניבה וסיוע : כאשר האופנוע הוא מזועזע משם, אתה רק צריך ללחוץ על כפתור חימוש או את אנטי גניבה כפתור, המנוע יפסיק באופן מיידי, צפצוף יישמע, ואת מחוון אור יהבהב. הלם חיישן : אזהרה : לאחר חימוש, אם אור שביתות, נורית החיווי יהבהב 5 פעמים וצפצופים 5 פעמים.הדק מלא : אם יש השפעה כבדה לאחר חימוש, נורית החיווי יהבהב עבור 1 שני, והזמזם (6 צלילים) הוא שמע עבור 15 שניות. הדק הצתה : במצב האזעקה, אם מישהו מנסה להצית, האזעקה תתחיל, ונורית החיווי תתחיל להבהב. אנטי גניבת מכשיר : במצב האזעקה, האזעקה מתחילה, נורית החיווי יהבהב, והמנוע לא ניתן להתחיל.רשימת חבילה : 1 איקס סירן 1 איקס קו 1 איקס דו צדדי קלטת2 איקס שלט רחוק1 איקס הוראה.

אודות הסחורה

Item Type:
Motorcycle Alarm System
Material:
ABS + Silicone
Rated Working Voltage:
12V
Quiescent Current:
≤3.5mA
Remote Control Effective Distance:
Approx. ≤150m/164yd
Alarm Sound Level:
≥125dB
Battery:
Built-in 2PCS button battery CR2032 210mAH
How to Use:
1. Arming:
Press the arming button or the anti theft button, the indicator light flashes once and buzzes once, and automatically enters the alarm state after 3 seconds.
2. Disarming:
Press the disarming button, the indicator light flashes 2 times, the beeping beeps 2 times, and the alarm system enters the Disarming mode.
3. Remote Start ON:
Within 2 seconds, press the start button twice on the connection to start the engine.
4. Remote Start OFF:
In the start state, press the Disarm button to stop the engine.
5. Find Vehicle:
Press the vehicle search button, the indicator light flashes for 15 seconds, and the buzzer beeps for 15 seconds, allowing you to find the vehicle location and stop pressing any key.
6. Anti Theft and Assistance:
When the motorcycle is shaken away, you only needs to press the arming button or the anti theft button, the engine will stop immediately, a beep will sound, and the indicator light will flash.
7. Shock Sensor:
Warning:
After arming, if light strikes, the indicator light flashes 5 times and beeps 5 times.
Full Trigger:
If there is a heavy impact after arming, the indicator light flashes for 1 second, and the buzzer (6 sounds) is heard for 15 seconds.
8. Ignition Trigger:
In the alarm state, if someone tries to ignite, the alarm will start, and the indicator light will start to flash.
9. Anti Theft Device:
In the alarm state, the alarm starts, the indicator light flashes, and the engine cannot be started.
Package List:
1 x Siren1 x Line1 x Double Sided Tape2 x Remote Control1 x Instruction

מוצרים דומים בקטגוריה